Děčín - Celkem tři hasičské jednotky (profesionální hasiči Děčín, dobrovolní hasiči Horní Žleb a Jílové) vyjely ve čtvrtek 21. května v 16:50 k nahlášenému pádu několika jezdců z koloběžek nad Novou Vsí nad Bynovem (směrem nad Čechy). Po příjezdu bylo zjištěno, že došlo ke zranění celkem čtyř osob. Jednalo se o turisty belgické národnosti. Na místě zasahovali také záchranáři a Horská služba. Patrik Christian Cmorej uvedl, že čtyři jezdce transportovali po pádu z koloběžek do nemocnice k dalšímu vyšetření a ošetření.
Autor článku: Tomáš Straka Tomáš, zpravodajství IZS Děčínska a okolí,
Foto: Tomáš Straka, zpravodajství IZS Děčínska a okolí,