Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad podpoří projekt
Revitalizace a regenerace centra města Jílové!!!


Město Jílové, na základě rozhodnutí Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad ze dne 27.dubna 2009, získá dotaci z Evropského fondu pro regionální rozvoj středních a malých měst na projekt „ Revitalizace a regenerace centra města Jílové“ ve výši 67,5 milionu korun.

Vedení města spolu se zastupiteli, projekčním ateliérem Ing.arch. Šantavého a zpracovatelem žádosti o dotaci, společností BOHEMIA PHŐNIX, spol.s r.o., tak úspěšně završilo více než roční práci na získání finančních prostředků z evropských fondů na komplexní přebudování centra města včetně zámeckého parku.

Z 38 podaných projektů se město Jílové umístilo na 4.místě a získalo finanční prostředky nedosažitelné pro řadu daleko větších měst, která o podporu svých záměrů rozvoje usilovala.

Jsme přesvědčeni, že tuto zásadní změnu vzhledu a především funkce centra města Jílové ocení občané města, a to i přes mnohá omezení v průběhu stavebních prací, které budou zahájeny ihned po podpisu smlouvy o poskytnutí dotace. Předpokládáme, že uvedená smlouva bude podepsána v průběhu června 2009.


Ing. Petr Kaše-Luksch,
jednatel společnosti
BOHEMIA PHŐNIX, spol.s r.o.

 

 

Vizualizace a návrhy projektu.

 

 

 

Základní informace

Odkazy v této sekci

Aktuality