Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Ubytování

Hotel Sněžník

Hotel Sněžník

Das Gebiet des Děčíner Sněžník (Děčínský Sněžník) ist ein Bestandteil des attraktiven Naturgebildes, bekannt als die Elbsandsteine (Labské pískovce). Die Dominante ist der Tafelberg mit einer Höhe von 723 m ü.M., welche auch gleichzeitig der höchste Tafelberg der Tschechischen Republik ist. Auf seinem Gipfel befindet sich der bekannte steinerne Aussichtsturm, den im Jahr 1864 der Graf Thun erbauen ließ.

Das derzeitige Hotel Sněžník ist aus historischer Sicht, das am meisten erhaltene Gebäude im Ort. Bereits im 16. Jahrhundert befand sich hier das Schlutheißamt, wo sich alle Geschäftsbeziehungen und Rechtsausübungen abgespielt haben. In die heutige Gestaltung wurde es um das Jahr 1800 umgebaut und im Jahr 1926 baulich erweitert.

Hotel Sněžník - hodnocení

Hotel Sněžník - pokoj

Seit dem Jahr 1863 befand sich hier das Restaurant Grúnzner, das ein sehr bekanntes Unternehmen war.

Das Hotel ist mit 22 Zimmern und der Möglichkeit einer weiteren Aufbettung ausgestattet. Die Zimmer sind zweckmäßig mit modernen Möbeln eingerichtet und haben Radio- Fernseh- und Satellitenempfang.

Unseren Hotelgästen bieten wir ein breites Sortiment von Dienstleistungen zur angenehmen Gestaltung ihres Aufenthaltes an, wie z.B. Sauna, Whirlpool und eine Fitnesseinrichtung, die Möglichkeit der Radausleihe oder der Ausflug zu Pferde.

 

Hotel Sněžník - restaurace

Oblast Děčínský Sněžník je součástí atraktivních krajinných útvarů známých jako Labské pískovce. Dominantou je stolová hora Sněžník s nadm. výškou 723 m, která je nejvyšší stolovou horou ČR. Na jejím vrcholu je známá kamenná rozhledna, kterou nechal v roce 1864 postavit hrabě Thun.

Současný Hotel Sněžník je z historického hlediska nejvýznamnější dochovanou stavbou v obci. Již v 16 století zde byla rychta, kde se odehrával veškerý obchod a výkon práva. Do dnešní podoby byl přestavěn kolem roku 1800 a přistavěn v roce 1926. Od roku 1863 zde byl Restaurant Grünzner, který byl vyhlášeným podnikem.

Hotel je vybaven 22 pokoji s možností přistýlky. Pokoje jsou účelně zařízeny moderním nábytkem, k dispozici na pokojích je rozhlas, TV a Sat.

Hotel Sněžník - whirlpool

Pro naše hotelové hosty nabízíme širokou škálu služeb pro zpříjemnění jejich pobytu jako jsou sauna, whirlpool a fitness, možnost zapůjčení kol a výletů na koních.

Hotel Sněžník
Sněžník č.p. 29
407 01 Jílové

Tel.: +420 412 550 532
Fax: +420 412 551 650
Mobil: +420 732 410 252
E-mail: informace@hotelsneznik.cz

Další informace: www.chalcedon.cz a www.e-cesko.cz

 

Hotel Sněžník

Hotel Švýcarský dům

Hotel

Das Hotel „Schweizer Hof“ bietet seinen Gästen zu günstigen Preisen eine wohnliche Unterkunft in angenehmer Atmosphäre in geräumigen Appartements für 2-5 Personen. Sie sind mit allem Notwendigen ausgestattet, auch mit Sattelitenfernsehen und modernen Sanitäreinrichtungen (Dusche).

Hotel je vybaven 11 prostornými apartmány. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím a televizí. Pět apartmánů má navíc svůj obývací pokoj a ložnici s možností 2 až 5 lůžek.

Hotel Sněžník

Restaurant - Restaurace

Unser stilvolles Restaurant mit böhmischer Küche und einen bunten Angebot An Tagesgerichten, Pfannengerichten, Salaten, Desserts und interessanten Spezialitäten wird bestimmt jedermanns Wünsche zufrieden stellen. Zur Abwechslung steht für unsere Gäste ein Billard bereit. Gern richten wir Ihre privaten oder geschäftlichen Essen und Feierlichkeiten Aus und beraten Sie hierzu. Ihre Buchung der Zimmer und die Bestellung der Räume für Geburtstage, Hochzeiten oder auch für Tagungen nehmen wir unter unserer Telefon/Fax: Nr. 00420 412 550219 jederzeit entgegen.

 

Stylová Restaurace s domácí kuchyní a pestrým výběrem hotových jídel, minutek, salátů, moučníků a zajímavých specialit uspokojí zaručeně každého. Pro rozptýlení je k dispozici hostům také kulečník v příjemném loveckém salónku.

Reservace ubytování nebo atraktivních prostor vhodných pro společenské události nebo důležitá pracovní jednání je možno objednat na telefonním a
faxovém čísle: 00420 412 550219 nebo na 736641353.

Hotel Švýcarský dům
Sněžník č.p. 105
407 01 Jílové

Tel.: +420 412 550 219
Fax: +420 412 550 219
Mobil: +420 736 641 353
E-mail: schweizerhof@seznam.cz

WWW: www.schweizerhof.cz

 

Pension Hraniční bouda na Děčínském Sněžníku

Pension Hraniční bouda

Popis zařízení
Ubytování je v zdejším typickém stavení starém více než 100 let. Celá budova je citlivě zrekonstruována a vybavena na vysoké úrovni. Všechny pokoje jsou včetně WC a sprchy, TV/SAT.

V penzionu je příjemná restaurace, která neslouží jen ubytovaným. Letní terasa je zastřešena, což umožňuje vychutnávat atmosféru zdejšího prostředí i v horším počasí. Vozidla hostů mohou parkovat na uzamykatelném parkovišti. Penzion je ideální pro ubytování jak v létě, kdy využijete řadu turistických tras, tak v zimě, kdy tytéž trasy můžete projíždět na běžkách.

Pension Hraniční bouda - pokoj
Specifikace provozu: celoroční
Počet pokojů: 6 pokojů
Kapacita lůžek: 12 lůžek + 10 přistýlek

Pension Hraniční bouda - hodnocení

Služby v místě a okolí
Hotel se nalézá ve vrcholových partiích Děčínského Sněžníku asi 5km od Děčína. V okolí naleznete řadu terénů pro turistiku a cykloturistiku, případně pro lyžování na běžkách. Na vrcholu Sněžníku je nádherná rozhledna, ze které je úžasný výhled na partie Českého Švýcarska, do Saska a Českého středohoří. V nedalekém Děčíně naleznete krytý bazén, banky, poštu, supermarkety, zoologickou zahradu, případně další služby, které byste mohli při svém pobytu zde potřebovat. V okolí je celá řada hraničních přechodů pro pěší do SRN a pro automobily je v nedalekém Hřensku (asi 20 min.), které je také vstupní branou do Českého Švýcarska. Na druhou stranu naleznete nádherné partie Tiských stěn, které jsou vyhledávány horolezci z celé Evropy a dnes už i celého světa.

Pension Hraniční bouda - pokoj

Pension Hraniční bouda
Sněžník 25
407 01 Sněžník

Tel.: +420 412 551 531
Mobil: +420 737 780 188

Odpovědná osoba: H.K.GASTRO s.r.o., Pavel Honzík

Další informace: www.chalcedon.cz a www.e-cesko.cz

 

Hotel Hřebenová bouda

Hotel Hřebenová bouda na Děčínském Sněžníku

 

Co můžeme nabídnout?
- příjemné posezení v restauraci
- občerstvení studené i teplé nápoje
- ochutnat naši kuchyni
- ubytovat se v hotelové části
- využít malého konferečního salonku ke školením, poradám a k malým oslavám rodinného či pracovního charakteru
- svatby, narozeniny, promoce, večírky   
- v celém objektu je internet WiFi

Hotel Hřebenová bouda

 

Restaurace:  kapacita - 57 míst, letní terasa  - 60 míst

Hotel: kapacita 27 lůžek, vybavení – satelitní televize, sociální vybaveni (WC, sprcha, vana)

Konfereční místnost:
nástěnná televize, projektor, stolní PC, mini kuchyňka s ledničkou a kávovarem

V letní sezóně možnost projížděk na koních ( v ohradě pro malé děti, v terénu pro dospělé) 

Celoroční provoz od 11.00 do 22.00 hodin.

 

Hotel Hřebenová bouda

Hotel Hřebenová bouda na Děčínském Sněžníku,     
407 01 Sněžník 24

E-mail: hotelhrebenovabouda@gmail.com
Tel: +420 733 180 734
WWW: http://www.hotel-hrebenovka.cz 
Farma Kamenec:  http://www.farmakamenec.cz              

 

 

Pension Jana - Děčín, Bynov

Hotel Hřebenová boudaPenzion a restauraci JANA najdete u silnice vedoucí z Děčína do Teplic 3 km od centra města Děčína.

Pension je situován ve velké zahradě (5 000m2) 40 metrů od hlavní silnice na úpatí kopce Sněžník ( vyhlídková věž 722 m.n.m.)

Ubytovací kapacita pensionu je 23 lůžek na 1-4 lůžkových pokojích. Všechny pokoje (kromě 2x dvoulůžkových) mají vlastní sprchu+WC+možnost TV. 2 dvoulůžkové pokoje mají společnou sprchu + WC.

K provozu pensionu dále patří restaurace 24 míst, 80 druhů jídel (máme i zvěřinu), točené pivo Plzeń 12°, Gambrinus 10°, salónek 30 míst + TV + SAT + minibar, letní terasa, ohniště, dětské hřiště s rekreační zahradou (5 000m2).

K pensionu patří vlastní oplocené parkoviště!
Stravování je zajištěno "a la carte", polopenzí nebo plnou penzí.

Pobyty jsou vhodné pro služební cesty, firemní školení, rodinnou rekreaci nebo ozdravné pobyty, v místě četné cyklotrasy propojené do BRD.
V zimě lyžařské, běžecké tratě, sjezdové tratě vzdálené 25 km.

Pension je partnerem a vlastníkem certifikátu „cyklisté vítáni“. Na základě spolupráce s firmou KUR Sport zprostředkujeme zapůjčení horských i trekových kol včetně přileb. Poskytujeme informace a materiály o cyklostezkách v rámci regionu Českosaské Švýcarsko.

Hotel Cyklisté vítániPension spolupracuje s moderním Ski areálem Telnice v Krušných horách a na základě objednávky poskytuje superslevy na 6-ti denní permice pro dospělé i děti.

Pension spolupracuje s organizací BENEFIT Program pro severní Čechy, v rámci něhož je možné získat karty s výraznou slevou k návštěvě zábavních center, hradů, zámků a podobně.
Zajistíme možnosti v oblastech golfu, horolezectví a jízdy na koni.

TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU

Pension Jana
Teplická 521
405 05 Děčín 9 - Bynov

Tel.: +420 412 544 571
Fax: +420 412 527 030
E-mail: recepce@penzionjana.cz

Další informace: www.penzionjana.cz

 

Odkazy v této sekci

Firmy | Prodejny | Restaurace | Služby | Ubytování