Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Nabídka pronájmu

Krbový sál

Jílovský zámek nabízí pronájem reprezentativních prostor pro pořádání:

  • kulturních a společenských akcí
  • svatebních obřadů spojených s hostinou
  • školení, firemních akcí, přednášek

K pronajmutí nabízíme 1. patro Jílovského zámku (celé nebo jeho části, tzn. krbový sál, velký sál s jevištěm, přísálí, salonek).

 

Ceník pronájmů

Svatební tabule na velkém sále

 Ceník ke stažení

 

Pokud máte o pronájem Jílovského zámku zájem, kontaktujte, prosím, paní Evu Horovou na tel. 412 557 738, mobil 732 832 470 nebo e-mail:

Zajistěte si rezervaci v dostatečném předstihu!

 

Velký sál

Proč u nás?

- Jílové je na spojnici Teplice - Ústí nad Labem - Děčín, dostanete se k nám autem, autobusem i vlakem. Po dohodě je možnost parkování přímo u zámku.

- Postaráme se o Vás. Podle domluvy zajistíme občerstvení formou rautu s obsluhou, k dispozici připojení k internetové síti, dataprojektor a plátno.

 

Pronájem pártystanu

Párty stan

Město Jílové nabízí k pronájmu zahradní Pártystan o rozměrech 6 x 12 metrů.

Cena pronájmu je stanovena na 2.500 Kč / 1 den, včetně montáže a demontáže. Každý další den je pak cena navýšena o 300 Kč. Den montáže a demontáže se nezapočítává.

Zájemci o pronájem mohou kontaktovat paní Ing. Ivanu Bílkovou, která je pověřena uzavíráním smluv o krátkodobém pronájmu.
Tel. 412 557 749, 778 449 003 (8 – 15 hodin), e-mail:

 

Jak se k nám dostanete?

Jílovský zámek leží:

  • 8 km od Děčína
  • 17 km od Ústí nad Labem
  • 25 km od Teplic