Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

28. 8. 2014 - Dopravní nehoda v Modré

Dne 26.8.2014 v 9:39 jednotka SDH Jílové – Modrá zasahovala u dopravní nehody, která se stala na komunikaci ul. Teplická v zatáčce u firmy Plastimat v Modré.

Po příjezdu na místo události, bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních automobilů se zraněnou posádkou. Účastníci nehody byli na místě ošetřeni zdravotní záchrannou službou. Z místa byla jedna osoba, která si stěžovala na bolest hrudníku, převezena do děčínské nemocnice.  Hasiči dále provedli protipožární opatření a po vyšetření místa události dopravní policií pomohli s naložením na vozidla odtahové služby.  Silnice přes Jílové byla kvůli nehodě několik minut zcela neprůjezdná.  Po provedení prvotních bezodkladných opatřeních se hasičům podařilo komunikaci zprůjezdnit alespoň kyvadlově.   Dopravní nehodu vyšetřuje Policie ČR.

Mošner Pavel – velitel JSDHO Jílové – Modrá

foto: archiv JSDHO

 

 

Vložil(a): Pavel Mošner

Přehled aktualit