Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

1. 8. 2014 - OZNÁMENÍ - Likvidace suti po výbuchu plynu

K dnešnímu dni stále pokračuje odklízení suti ze zdemolovaného rodinného domu ve Dvořákově ul. v Jílovém. Přestože byl dům zcela zničen výbuchem, díky koordinované práci všech zúčastněných se podařilo některé osobní věci z trosek zachránit.

Poděkování patří všem dobrovolníkům a firmám, kteří se zapojili do odstraňování škod, členům JSDH Jílové – Modrá (koordinace činností, nakládka suti), Oblastnímu spolku Českého červeného kříže v Děčíně (materiální a organizační pomoc), odboru místního hospodářství MěÚ Jílové (poskytnutí techniky a pracovníků), dále všem těm, kteří nabídli a dodali materiální pomoc, přispěli finančním darem na účet Veřejné sbírky (3684134379/0800), či sami osobně doručili dary do rukou poškozených.

V neposlední řadě děkujeme tímto všem "bezejmenným" dobrovolníkům za sousedství i odjinud, kteří zajišťovali perfektní zázemí a servis pro všechny odklízející.

Nabídky materiální pomoci průběžně přijímáme a evidujeme tak, aby po dokončení likvidačních prací, zajištění všech souvisejících neodkladných záležitostí a po vyřešení náhradního bydlení (kromě bytu poskytnutého městem Jílové existují i jiné varianty), mohli poškození vše v klidu zvážit a konkrétních nabídek využít.

Materiální pomoc, kterou nevyužijí, bude předána Oblastnímu spolku Českého červeného kříže v Děčíně.

O finálním dokončení odklízecích prací Vás budeme informovat.

 

Ještě jednou všem děkujeme za projevenou solidaritu.

 

 

Vložil(a): Webmaster _

Přehled aktualit