Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

13. 10. 2009 - Mladí hasiči úspěšně ukončili soutěžní sezonu 2009

V sobotu 10.10.2009 proběhlo na Jílovském Sněžníku okresní kolo hry plamen, první část: požární všestrannost (branný závod).

Závodu se zúčastnilo celkem 21 družstev z celého Děčínského okresu.

Soutěžilo se ve střelbě ze vzduchovky,  ručkování po vodorovném laně, vázání uzlů,  zdravovědě,  určování hasicích přístrojů, znalostí topografických a grafických značek, ale také znalost a práce s buzolou.    Myslím, že děti určitě neudělaly ostudu našemu městu a jsme na ně právem hrdí. I pro nepřízeň počasí se děti v mladší kategorii umístili na 4.místě a ve starší kategorii obsadili krásné 2. místo. Zastoupení jsme měli i v dorostu jednotlivců 1.místo. Myslím ,že to bylo krásné zakončení letošních oslav ke 130 letému výročí založení sborů v Jílovém a v Modré. Chtěla bych poděkovat za všechny vedoucí mládeže, hasičům z našeho sboru za obětavou práci, bez které by se tato soutěž nemohla uskutečnit. Poděkování patří i všem z Hřebenové boudy, kteří připravili pro děti zázemí a dobrý oběd.

 

 

                                                                                                                                                                                           Božena Sýkorová

                                                                                                                                                                       vedoucí mládeže SDH Jílové - Modrá

 

Vložil(a): Pavel Mošner

Přehled aktualit