Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

13. 5. 2014 - Dopravní nehoda kamionu v Jílovém

12.5.2012 v 13:33 hod., vyjela jednotka SDH Jílové – Modrá společně s JPO HZS PS Děčín k dopravní nehodě v Jílovém, ul. Teplická.

Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu nákladního vozidla. Řidič kamionu při vyjíždění z areálu firmy DS Smith zachytil o bránu, čímž došlo ke stržení zdi, která se částečně zbortila a zasypala vrátného. V době příjezdu hasičů byl zraněný vrátný již v péči zdravotní záchranné služby.  Hasiči pomohli záchranářům s transportem muže do vrtulníku letecké zdravotní záchranné služby a  po vyproštění kamionu a odstranění části zdiva uvolnili komunikaci.  Silnice přes Jílové byla kvůli nehodě dlouhé desítky minut neprůjezdná. Doprava byla v obou směrech zastavena a odkláněna PČR ve spolupráci s hlídkou MP Jílové po objízdných trasách. Dopravní nehodu vyšetřuje Policie ČR.

Foto: Děčínský deník .cz

Mošner Pavel - velitel JSDHO Jílové - Modrá

 

Vložil(a): Pavel Mošner

Přehled aktualit