Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

28. 3. 2014 - Padající omítku z domu odstraňovali hasiči v Jílovém

28. 3. 2014 hasiči našeho města po předchozí dohodě s KOPIS odstraňovali v rámci ostatních činností JPO pro zřizovatele město Jílové padající omítku z fasády základní školy v ul. Kostelní v Jílovém.

Padající omítka ohrožovala osoby a dopravní prostředky na parkovišti pod objektem. Hasiči pod odborným dohledem odstranili zvětralé části fasády. V průběhu dané činnosti v 8:45 hod, byl na linku tísňového volání (150) nahlášen kouř v Horním Jílovém. Krajské operační a informační středisko HZS Ústeckého kraje vyslalo na místo události jednotku SDH Jílové – Modrá. V době příjezdu hasičů se již v dané oblasti kouř nenacházel. Hasiči celou oblast zmonitorovali a po několika minutách byl na okraji lesa objeven vypálený prostor trávy, který vykazoval příznaky hoření. Bližším ohledáním bylo zjištěno, že zde bylo před příjezdem hasičů prováděno vypalování elektroinstalace z dopravních prostředků. Na místě kromě hasičů zasahovala také Městská policie Jílové. Celá událost je nyní v šetření policie.

foto: Tomáš Straka, archiv JSDHO

Mošner Pavel – velitel JSDHO Jílové-Modrá

 

Vložil(a): Pavel Mošner

Přehled aktualit