Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

27. 3. 2014 - Únik nafty do kanalizace v Martiněvsi

24.3. 12:55 na linku tísňového volání bylo oznámeno, že v objektu bývalých papíren v Teplické ulici v Jílovém – Martiněvsi unikla nafta z nákladního automobilu do kanalizace, která ústí do Jílovského potoka.

Jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín a dobrovolná jednotka z Jílového – Modré položily sorbční hady a nornou stěnu na potok a zamezily tím šíření skvrny. Na místo se dostavili zástupci Životního prostředí. Místo se sorbčními hady a nornou stěnou bude kontrolovat dobrovolná jednotka. 

(zdroj: HZS Ústeckého kraje)

Hasiči našeho města prostory koryta Jílovského potoku pravidelně monitorovali a ve středu 26. 3. 2014 po třinácté hodině společně s profesionálními hasiči ze stanice Děčín sorpční prostředky z koryta odstranili.  Místo bylo v průběhu zásahu hasičů rovněž několikrát zkontrolováno zástupci Povodí Ohře a agentury ochrany přírody a krajiny a ČR.

Mošner Pavel - velitel JSDHO Jílové - Modrá

 

 foto: Straka Tomáš, archiv JSDHO

Mošner Pavel - velitel JSDHO Jílové-Modrá

 

Vložil(a): Pavel Mošner

Přehled aktualit