Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

18. 10. 2013 - UPOZORNĚNÍ - Odpadní nádoby musí být označené

V průběhu září 2013 provedl odbor správy majetku a životního prostředí MěÚ Jílové kontrolu svozu odpadních nádob na směsný komunální odpad. Při kontrole bylo zjištěno, že některé nádoby nejsou řádně označeny známkou s určenou frekvencí svozu (na obrázku uvnitř aktuality jsou zobrazeny nové typy známek, v platnosti jsou i starší typy menších známek).

Žádáme občany, aby si zkontrolovali, zda jejich odpadní nádoby jsou řádně označeny. Pokud zjistíte, že Vám známka na odpadní nádobě chybí, obraťte se co nejdříve na odbor správy majetku a životního prostředí MěÚ Jílové, p. Petra Drugová (kancelář č. 21, 1. patro), tel. 412 557 727, e-mail: odp@mujilove.cz, kde lze příslušnou známku získat.

Upozorňujeme, že u nádob na směsný komunální odpad, které nebudou označeny příslušnou známkou, nebude probíhat svoz odpadů.


 

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit