Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

27. 5. 2009 - Požár výškové budovy v Děčíně

Dne 26.5.2009 ve 14:47 hod.,vyjela jednotka SDH Jílové – Modrá na žádost Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru kraje Ústí nad Labem k požáru výškové budovy v Děčíně XXXII- Boleticích nad Labem.

Jednalo se o požár sklepů sedmipodlažního panelového domu. V době příjezdu jednotky SDH Jílové –Modrá na místo, byl již požár lokalizován jednotkou HZS Děčín. Hasiči našeho města provedli střídaní již zasahujících hasičů. Podle neoficiálních informací, byl požár založen úmyslně. Policisté pachatele dopadli jen chvíli poté, co se hasičům požár podařilo uhasit. Pachatel svým chováním ohrozil životy několika desítek lidí.

Po návrtu jednotky na základnu v Modré, byl hasičům v 17:47 hod. vyhlášen další poplach. Tentokrát se jednalo o dopravní nehodu osobního vozidla. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o osobní vozidlo Fiat Punto, jehož řidička nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, dostala smyk a narazila do kamenné zdi. Nehoda se stala na komunikaci ul. Teplická v úseku pod firmou Plastimat v Modré. Řidička byla namístě ošetřená RZS a poté transportována do nemocničního zařízení. Hasiči SDH Jílové – Modrá, vozidlo zabezpečili proti vzniku požáru a následně provedli úklid a asanaci vozovky. Protože zůstal průjezdný pouze jeden jízdní pruh, hasiči řídili provoz v místě nehody ve spolupráci s PČR.

( foto - fotogalerie / SDH / zásahy )                                                                  Mošner Pavel - velitel SDH Jílové - Modrá


                                                                                             

 

 

 

Vložil(a): Pavel Mošner

Přehled aktualit