Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

24. 9. 2012 - POZVÁNKA - Zoo připravila Den pro seniory

První říjnový den bude v děčínské zoo patřit seniorům. Zoo pro ně přichystala speciální slevu na vstupném i zajímavý program.

 

Každý, kdo se 1. října prokáže v zoo platným „důchodcovským“ průkazem, ten se bude moci do zoo podívat za pouhých dvacet korun. Sleva na vstupném platí i pro Expozici Rajské ostrovy.

V zoo pak budou moci senioři využít možnosti shlédnout v 9.30 h komentovanou ukázku krmení medvědů grizzly a v 10.00 a ve 14.00 h projít zoo s průvodcem, který jim přiblíží chovaná zvířata a umožní kontakt s některými z nich.

Tato služba je běžně nabízena za příplatek ke vstupnému, nyní ji budou moci senioři využít zcela zdarma. Platí se pouze zlevněný vstup do zoo, vše ostatní je zdarma.

Na prohlídku se můžete objednat předem! Lze tak učinit na telefonním čísle 412 531 164. Pro ostatní zájemce (půjde-li například s babičkou do zoo vnučka) činí příplatek za průvodcovskou službu 10 Kč.

 

Ing. Dagmar Floriánová
vedoucí Centra návštěvnických služeb

 

Vložil(a): Webmaster _

Přehled aktualit