Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

5. 9. 2012 - Pozvánka - NordCup Tisá

Mezinárodní mistrovství ČR v závodě psů, 22. -23. 9. 2012.

Vážení Jílováci, dovolte mě Vás pozvat na již druhý ročník největší akce v coursingovém závodě psů, který se koná dne 22.-23.9.2012 od 8,30 na louce proti motorestu „Hráč“ v Tisé. Generálním sponzorem je Skupina ČEZ , akce je pod patronátem obce Tisá.

Sdružení NordCoursing dostalo možnost pořádat 2 největší závody v ČR, zimní na Sněžníku a podzimní v Tisé. Jsem zakládající člen tohoto občanského sdružení a jako Jílovák, jsem si dal za úkol zviditelnit tento region pro zahraniční účastníky. Naše hodnocení není pouze závislé na kvalitě závodu, tu umíme dobře, ale potřebujeme i Vás, abychom dokázali tyto závody v regionu udržet.

Přijďte „pobejt“, bude bohatý doprovodný program, včetně nádherného vystoupení dětí z domova Tisá, sice o tom ještě oficiálně nevědí, ale určitě se po loňsku dohodneme. Dále budou letečtí modeláři, v sobotu večer bude veřejná hudební produkce v hotelu Camellot, obec Tisá nám poskytne party stan, kde bude k dispozici občerstvení.

Na posledním zimním závoděna Sněžníku jsme měli účastníky 8 zemí Evropy, toto v ČR nikdo nedosáhl. Jako Jílovák, budu bojovat o to, aby tento region tyto 2 závody zachoval. Naše kvalita je taková, že rozhoduje pouze Váš zájem. Přivítali bychom aktivní zapojení místních firem. Věřím tomu, že i Jílováci pomohou a hlavně se přijdou podívat na desítky plemen psů, které ani nemohou spatřit na vlastní oči. Vstupné žádné není, to si propijete a projíte.

Počasí, nepočasí, my běháme vždy.

 

Václav Holoch

 

 

Vložil(a): Webmaster _

Přehled aktualit