Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

31. 8. 2012 - Dotazník k aktualizaci Integrované strategii území

Prosíme Vás o krátké zamyšlení nad tím, co Vám ve Vaší obci chybí, co byste chtěli vylepšit, co se Vám naopak líbí (může posloužit jako inspirace pro ostatní) a eventuálně do jakých aktivit MAS byste se rádi zapojili.

 

Zajímá nás Váš názor!

MAS Labské skály se stejně jako ostatní MAS v ČR připravuje na další programové období v letech 2014 – 2020. Každá MAS musí mít mj. zpracovánu integrovanou strategii území (ISÚ). Jelikož se naše MAS rozšíří o další obce, musíme zpracovat v podstatě novou strategii, ve které budou zahrnuty i všechny budoucí členské obce, které se už nyní rozhodly přistoupit – jejich území, počet obyvatel, ale především stanovení priorit a cílů pro příští programové období. Stanovením priorit si určíme, na jaké oblasti bude možné získat prostřednictvím MAS dotaci, pokud tedy bude naše MAS opět vybrána, aby rozdělovala finanční prostředky (např. rozvoj obcí, ochrana památek, zemědělství apod.).

Nechceme strategii zpracovat v kanceláři MAS bez zjištění názorů obyvatel jednotlivých obcí, kterých se to týká. Strategii chceme zpracovat stejně jako před lety komunitním způsobem, projednáváním s občany. Čím víc podnětů, tím lépe. Jen pokud se nám podaří zjistit potřeby obcí, osad, jejich obyvatel aktivních ve sdruženích, názory podnikatelů včetně zemědělců, budeme moci zpracovat kvalitní strategii rozvoje, podle které se budeme moci řídit až do roku 2020.

 

Vyplnění dotazníku Vám zabere jen chvíli, ale přispějete tím k ovlivnění dění a investic ve společném regionu MAS na 7 let dopředu!

 

 Dotazník ke stažení

 

Návrh do zásobníku projektů

Pokud máte návrh co by se dalo v obci udělat - prosím vyplňte Projektový list - Návrh do zásobníku projektů a zašlete na MAS Labské skály - jirina.bischoffiova@seznam.cz . Svůj návrh může podat každý občan, NNO v obci (městě).

 

 PROJEKTOVÝ LIST - Návrh PROJEKTU

 

Vložil(a): Webmaster _

Přehled aktualit