Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

30. 1. 2012 - Informace pro vlastníky nemovitostí v ulicích Zátiší, Úzká, a části ul. Lipová

V polovině prosince 2011 se konalo jednání za účasti zástupců města Jílového, SČVaK, a.s., Magistrátu města Děčín a Severočeské vodárenské společnosti, a.s. Zástupci zmíněných organizací jednali o možnosti přepojení kanalizace v této lokalitě do splaškové kanalizace v ul. Nová, která byla zkolaudována v r. 2010, a vede kmenovou stokou do ČOV v Děčíně. Další jednání o této problematice budou pokračovat v jarních měsících, kdy bude započato s prováděním kamerových zkoušek stávající kanalizace v ul. Lipová.

Současně jednáme s Ministerstvem zemědělství ČR o určení správce drobného vodního toku v ul. Havlíčkova. Důvodem je nakládání s odpadními vodami, které jsou vypouštěny do této části kanalizace a do zmíněného vodního toku. Do doby dořešení této problematiky by bylo předčasné, aby vlastníci nemovitostí v uvedené lokalitě, které dosud lokální čištění nemají, nové ČOV plánovali.

Průběžně budeme veřejnost informovat o nových poznatcích v této záležitosti.

Vložil(a): Webmaster_

Přehled aktualit