Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

11. 8. 2011 - Kontejner na textil a obuv

Ve spolupráci s firmou KOUTECKÝ s.r.o. Duchcov byl v sídlišti dne 10.8.2011 umístěn speciální kontejner na textil a obuv. Bližší informace jsou uvedeny uvnitř aktuality.

Stanoviště kontejneru na textil a obuv:
1. ulice Na Rovině – vedle stanoviště kontejnerů na tříděný odpad

Do kontejneru VKLÁDEJTE:
- čistý a suchý textil v igelitových taškách (či v jiných obalech), tj. nepotřebné ošacení jako jsou košile, trika, kalhoty, ložní prádlo, utěrky, ručníky, pyžama, domácí textil,
- spárovanou obuv.

Do kontejneru NEPATŘÍ:
- koberce, matrace, netextilní materiály, silně znečištěné a mokré textilie.

Textil prosíme před vložením do kontejneru zabalit do zavázané či izolepou přelepené igelitové tašky. Tím, že textil není zabalen, dochází k jeho znečištění a následně ke znehodnocení.

Odložené ošacení, které může ještě sloužit k dalšímu upotřebení, firma předává charitativním organizacím, které se zabývají jejich další distribucí. Ostatní textil je využit při výrobě čistících hadrů nebo je předán k další recyklaci dle povahy materiálu.

Firma KOUTECKÝ bude zdarma zajišťovat pravidelné vyprazdňování kontejneru a bude dohlížet nad čistotou v okolí kontejneru.

Bližší informace podá Městský úřad Jílové, odbor správy majetku a stavební úřad, p. Petra Drugová, tel. 412 557 727, 412 557 711, e-mail: odp@mujilove.cz.

 


 

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit