Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

25. 5. 2011 - Informace o provedení opravy schodiště mezi ulicemi Školní a Lipová

Odbor místního hospodářství touto cestou informuje občany města Jílového o provedení opravy schodišťových stupňů na schodišti mezi ulicemi Školní a Lipová, která je naplánovaná na období červenec – srpen 2011.

Opravu bude realizovat firma Kopinec, Na Vyhlídce 314, Děčín IX, která stavbu začala realizovat na podzim roku 2005. Město Jílové při přejímce stavby v záruční době požadovalo opravy již v té době zjevných závad. Spor o odstranění závad v záruční době se vyhrotil až do fáze soudního sporu mezi dodavatelem stavby a městem Jílové.
V součastné době došlo k dohodě o způsobu opravy schodiště. Oprava bude realizována na náklady zhotovitele.
Žádáme občany, aby při provádění stavby nevstupovali na staveniště, které bude řádně ohrazeno a tím pomohli k lepší kvalitě prováděného díla a použili tedy jiné přístupové komunikace.
O přesnějším termínu zahájení a ukončení stavebních prací bude veřejnost informována tabulkou umístěnou na obou místech vstupu na chodník cca 10 dnů předem.


V Jílovém dne 25.5.2011


Světlečný Jan
vedoucí odboru MH MěÚ Jílové
 

Vložil(a): Ing. David Drobný

Přehled aktualit