Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

24. 5. 2011 - HASIČI - události za duben 2011

Přehled zásahu JSDHO Jílové – Modrá za měsíc duben 2011.

1.4. 2011 hasičské jednotka našeho města vyjely k požáru travního porostu  v Jílovém, Martiněvsi. Hořel porost na ploše 5 x 4 m. Hasiči požár zlikvidovaly během několika minut. Příčina vzniku požáru je neznáma. Na místě proběhlo šetření městské policie Jílové.

 1.4. 2011 vyjela jednotka SDH Jílové – Modrá na pomoc jednotce HZS PS Petovice a ostatním jednotkám SDH obcí z bývalého okresu Ústí nad Labem. Jednalo se o požár balíkového stohu u obce Strážky. Hasiči stoh zajistily před dalším rozšířením požáru. Na místo přijel nakladač za jehož asistence byl požár postupně zlikvidován.

 2.4.2011 hasičské jednotky PS Děčín a SDH Jílové u Děčína – Modrá vyjely k požáru podlahy návěsu nákladního vozidla v Jílové, Martiněvsi. Požár se hasičům podařilo zlikvidovat ještě před rozšířením do nákladové části.

 25.4.2011 hasičské jednotky PS Děčín a SDH Jílové u Děčína – Modrá vyjely k dopravní nehodě osobního auta v Jílové Martiněvsi.  Vozidlo vyjelo z neznámých důvodů mimo vozovku, kde utrhlo sloup veřejného osvětlení.  Jednotky provedly protipožární opatření a zajistily místo nehody. Řidička byla na místě ošetřena zdravotnickou záchrannou službou.  

 11.4. 2011 hasičské jednotky PS Děčín, SDH Horní Žleb, SDH Jílové u Děčína – Modrá vyjely k požáru v Teplické ulici v Děčíně – Bynově. Hořel přístřešek za domem 5x5m. Jednalo se o zahradní přístavek s wc a uloženým dřevem. Policie ČR na místě zadržela podezřelého.

 25.4.2011 v průběhu velikonočních svátků hasičské jednotky PS Děčín a SDH Jílové u Děčína – Modrá vyjely k dopravní nehodě osobního auta v Lipové ulici v Jílovém – Kamenné. Auto utrhlo sloup veřejného osvětlení. Byl informován správce osvětlení. Jednotky provedly protipožární opatření a zajistily místo nehody.

 30.4.2011 v průběhu tak zvaného pálení čarodějnic vyjela jednotka SDH Jílové – Modrá k požáru hromady nařezaných větví a okolní trávy v Jílovém ul. Kostelní. V době příjezdu hasičů se na místě nacházela hlídka MP Jílové. Příčina požáru je neznámá. 

 

                                                                                                                                                                 Mošner Pavel - velitel JSDHO Jílové - Modrá

Vložil(a): Pavel Mošner

Přehled aktualit