Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

16. 5. 2011 - KONTEJNERY NA TŘÍDĚNÍ DROBNÉHO ELEKTROZAŘÍZENÍ

Naše město ve spolupráci se společností ASEKOL usnadní občanům třídění vysloužilých malých elektrozařízení. Dne 16.5.2011 byly v sídlišti umístěny dva stacionární kontejnery na drobné elektrozařízení a přenosné baterie. S drobnými elektrospotřebiči pak nemusí občané chodit na sběrný dvůr, ale mohou je kdykoliv a pohodlně odevzdat do připravených kontejnerů.

Stanoviště stacionárních kontejnerů:
1. ulice Na Rovině – stanoviště kontejnerů na tříděný odpad
2. ulice Oblouková – u parkoviště


Do stacionárního kontejneru PATŘÍ:
vhoz na baterie přenosné baterie, tj. knoflíkové články, mikrotužkové a tužkové baterie, malé i velké monočlánky, ploché baterie, akumulátory do mobilních telefonů, notebooků nebo ručního nářadí apod.
vhoz na elektro - drobná elektrozařízení, tj. nefunkční kalkulačky, telefony, mobily, drobné počítačové vybavení (např. myš, klávesnice), nabíječky, adaptéry, walkmeny, discmany, MP3 přehrávače, fotoaparáty, videokamery, rádia, přehrávače, rekordéry, hračky, herní konzole apod.

Do stacionárních kontejnerů NEPATŘÍ:
televizory, počítačové monitory, zářivky, úsporné žárovky, výbojky, osvětlovací zařízení, autobaterie apod.


Kolektivní systém ASEKOL bude zajišťovat zdarma odvoz a recyklaci sebraných drobných elektrozařízení.
 

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit