Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

4. 3. 2011 - Požár seníku v obci Malšovice – Stará Bohyně

3.3. v 04:38 vyjela jednotka hasičského sboru našeho města na výzvu krajské operační a informačního střediska Ústí nad Labem k požáru seníku v obci Malšovice – Stará Bohyně.

Hořet začalo 2..3. v 21:14 k požáru byly vyslány jednotky PS Děčín, SDH Staré Město, SDH Horní Žleb, SDH Boletice nad Labem, SDH Křešice, SDH Dobkovice. Hořela sláma uskladněná v podkroví bývalého kravína o rozměrech 50x30m. Vzhledem k uložení slámy nebylo možno použít mechanizaci na rozhrabávání. Ta byla rozhrabávána ručně (vidlemi) hasiči v dýchacích přístrojích a prolévána vodou. Střechu kravína jednotky uchránily. Při zásahu se zranil jeden dobrovolný hasič – natáhl si vazy v koleně – a byl dopraven do nemocnice. Velitel zásahu doporučil starostovi Malšovic aby obyvatelé Malšovic omezili větrání. Požár byl lokalizován v 8:33 (3.3.)

 

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje

 

                                                                            Mošner Pavel – velitel JSDHO Jílové - Modrá

Vložil(a): Pavel Mošner

Přehled aktualit