Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

15. 4. 2020 - Domácí kompostéry jsou ještě k dispozici

V loňském roce jsme požádali Ústecký kraj o dotaci na pořízení 50 ks domácích kompostérů pro občany. Dotace byla schválena a koncem roku 2019 byla podepsána smlouva o poskytnutí neinvestiční dotace. Následně proběhlo výběrové řízení na dodavatele a v březnu 2020 nám společnost JRK Česká republika dodala 50 domácích kompostérů. Za kompostéry jsme zaplatili 166 375 Kč a 70 % získáme zpět díky schválené dotaci od Ústeckého kraje. Bližší informace naleznete uvnitř aktuality.

Někteří občané již projevili zájem o domácí kompostér, proto byl vytvořen pořadník žadatelů. Dle schváleného harmonogramu činností projektu mají být kompostéry poskytovány občanům od dubna do června 2020. S ohledem na současný nouzový stav a k opatřením souvisejícím s epidemií koronaviru, budeme s jednotlivými zájemci uzavírat smlouvu o výpůjčce a předávat kompostéry do užívání hned, jakmile to situace umožní (tj. po ukončení nouzového stavu). Zájemce budeme včas informovat.


Několik kompostérů máme ještě k dispozici, navíc v současném pořadníku jsou i zájemci, kteří domácí kompostér mají už z dřívější doby. Přednost budou mít občané, kteří doposud nemají od města ve výpůjčce žádný kompostér. Pokud jste o kompostér zatím ještě nepožádali a máte o něj zájem, pošlete svou žádost s kontaktními údaji (jméno, příjmení, adresa bydliště, adresa umístění kompostéru, telefon nebo e-mail) prostřednictvím elektronické pošty na e-mail: odp@mujilove.cz nebo telefonicky kontaktujte Odbor správy majetku a životního prostředí MěÚ Jílové, p. Petru Drugovou, tel. 606 937 640.

 

 

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit