Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

1. 2. 2009 - Příspěvěk pro dárce krve

Zastupitelstvo města Jílového svým usnesením ze dne 27. 1. 2009 schválilo příspěvek z rozpočtu města na jízdenky Dopravního podniku města Děčína, a. s., pro občany s trvalým pobytem v Jílovém, kteří jsou dárci krve s oceněním zlaté plakety Prof. Jánského či vyšších ocenění, a to do výše 1000,- Kč na jednoho dárce pro období od 1. 2. 2009 do 31. 12. 2009.

 

 

Metodický postup pro dárce krve s trvalým pobytem v Jílovém:

1. V předprodeji jízdenek Dopravního podniku města Děčína, a. s., Uhelná 1, Děčín IV - naproti Hypernově (dále jen „DPMD“) zakoupit libovolnou časovou jízdenku DPMD. Nechat si na tento nákup vystavit řádný účetní doklad.
2. Pokud již používáte nějaký typ čipové karty DPMD, nechat si tuto kartu nabít pro další používání. Nechat si na tento nákup (nabití) vystavit řádný účetní doklad.
3. Dostavit se na Městský úřad Jílové, správní odbor - matrika, pokladna (přízemí budovy) k proplacení příspěvku.
4. K proplacení předložit:

a. občanský průkaz či jiný průkaz totožnosti k ověření trvalého bydliště,
b. doklad, kterým prokážete udělení zlaté plakety Prof. Jánského či vyšších ocenění nebo 40 a více provedených odběrů krve (např. legitimaci dobrovolného dárce krve),
c. zakoupenou čipovou kartu DPMD nebo nabitou kartu DPMD,
d. účetní doklad na zakoupenou časovou jízdenku DPMD nebo nabití čipové karty DPMD.

5. Na základě výše předložených dokladů, především pak účetního dokladu, bude vyplacen příspěvek z rozpočtu města, nejvýše však do výše 1000,- Kč.
6. Termín pro poslední proplacení příspěvku: 16. 12. 2009 do 17,00 hod.
7. Město si vyhrazuje právo pořizovat z důvodu evidence vyplácení příspěvků kopie příslušných časových jízdenek DPMD a účetních dokladů DPMD. Město si dále vyhrazuje právo prověřit v případě nejasností či jiných problémů vyplacení příspěvku ve spolupráci s Nemocnicí Děčín (HTO - Evidence dárců krve).
8. Vyplácení příspěvku dle výše uvedeného usnesení zastupitelstva a následného metodického postupu se týká pouze období od 1. 2. 2009 do 31. 12. 2009.
 

Vložil(a): Bc. David Drobný

Přehled aktualit