Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

27. 12. 2019 - Ústecký kraj schválil dotaci na pořízení kompostérů

Dne 10. 7. 2019 byla podána na Krajském úřadě Ústeckého kraje žádost o dotaci na pořízení dalších 50 ks domácích kompostérů. Naše žádost byla Ústeckým krajem vybrána k realizaci a v prosinci letošního roku byla podepsána Smlouva o poskytnutí neinvestiční dotace.

Na základě uvedené smlouvy bude na realizaci projektu „Pořízení domácích kompostérů – město Jílové“ poskytnuta dotace ve výši 70 % pořizovacích nákladů, což činí 116 462,50 Kč. Zbytek částky ve výši 49 912,50 Kč uhradí město ze svého rozpočtu.


Dle schváleného harmonogramu činností projektu musí vybraný dodavatel JRK Česká republika kompostéry dodat do 31. 3. 2020. Po jejich dodání budeme kompostéry zdarma vydávat občanům na základě smlouvy o výpůjčce do konce června 2020. Pokud jste o domácí kompostér zatím ještě nepožádali a máte o něj zájem, předejte svou žádost s kontaktními údaji (jméno, příjmení, adresa bydliště, adresa umístění kompostéru, telefon nebo e-mail) osobně do podatelny městského úřadu nebo prostřednictvím elektronické pošty na e-mail: odp@mujilove.cz. Na základě obdržených žádostí bude sestaven pořadník zájemců tak, že budou upřednostněni občané, kteří nemají od města ve výpůjčce doposud žádný kompostér. Bližší informace získáte na tel. 412 557 727.

 

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit