Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

30. 8. 2019 - Ústecký kraj žádáme o dotaci na pořízení kompostérů

V roce 2017 jsme pořídili 600 ks domácích kompostérů o objemu 900 litrů, které jsme občanům poskytovali zdarma na základě smlouvy o výpůjčce do loňského léta. Nyní z nich nejsou už žádné k dispozici. Obdrželi jsme ovšem již několik dotazů na možnost dalšího poskytování kompostérů. Proto byla dne 10. 7. 2019 podána na Krajském úřadě Ústeckého kraje žádost o dotaci na pořízení 50 ks domácích kompostérů.

Nyní probíhá hodnocení podaných žádostí a rozhodnutí o poskytnutí (případně neposkytnutí) dotace bude učiněno v průběhu září 2019. Pokud dotaci získáme, bude následovat schvalování smlouvy o poskytnutí dotace v příslušném orgánu obce, poté výběrové řízení na dodavatele kompostérů a jejich vydávání občanům by mohlo probíhat na jaře 2020.

Máte-li zájem o domácí kompostér, předejte svou žádost s kontaktními údaji (jméno, příjmení, adresa bydliště, adresa umístění kompostéru, telefon nebo e-mail) osobně do podatelny městského úřadu nebo prostřednictvím elektronické pošty na e-mail: odp@mujilove.cz. Bližší informace získáte na tel. 412 557 727. Na základě obdržených žádostí bude sestaven předběžný pořadník zájemců, ovšem případné přidělování kompostérů je závislé na získání dotace od Ústeckého kraje. Upřednostněni budou občané, kteří nemají od města ve výpůjčce prozatím žádný kompostér.

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit