Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

6. 12. 2010 - Mikulášská nadílka v Jílovém

Již tradičně se 5. prosince konala Mikulášská nadílka na Jílovském zámku. Pro všechny děti ji připravilo Město Jílové společně s Centrem dětí při ZŠ v Jílovém a Sborem dobrovolných hasičů Modrá.

 Pro děti bylo připraveno PEKLO, ve kterém, jako v každém správném pekle, hráli čerti karty, kouřilo se z pekelného kotle a děti vážili čerti na pekelné váze. Zjistilo se ale, že v Jílovém jsou všechny děti hodné, protože žádné z nich v pekle nezůstalo a všechny odvážné děti i jejich rodiče se z pekla vrátily zpět na velký sál, kde probíhal připravený program. Z pódia dětem zpívala Čertí rodina, pod vedením Mgr. Jaromíry Stínilové a mezi tím na sále děti soutěžily o drobné sladké odměny. Pak se ale z ničeho nic v sále objevil Mikuláš, anděl a dva cizí čerti, kteří se přišli podívat, jestli opravdu nenajdou nějaké zlobivé děti. Naštěstí ale nepochodili a Mikuláš s andělem mohli za písničku či básničku rozdat všem hodným dětem sladkou nadílku. Na závěr proběhla ještě čertovská diskotéka, v průběhu které už ale děti se svými rodiči odcházely domů, protože na mnohé čekala další Mikulášská nadílka.
Poděkování patří všem, kteří se na organizaci Mikulášské nadílky podíleli a věřme, že i příští rok nás Mikuláš se svou družinou navštíví.


Jana Doležalová
vedoucí Centra dětí při ZŠ v Jílovém

 

 

Vložil(a): Bc. David Drobný

Přehled aktualit