Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

26. 11. 2008 - Informace o dokončování inženýrských sítí projektu RD Kamenná

Počasí nám dosud přálo a práce na zasíťování pozemků pro výstavbu rodinných domů v lokalitě Kamenná významně pokročily.

Děšťová i splašková kanalizace a rozvody vody včetně odboček na jednotlivé parcely jsou 100% dokončeny na celém území. Byly úspěšně provedeny kamerové kontroly kanalizace a tlakové zkoušky vodovodního řádu.

Na 2/3 všech parcel jsou položeny rozvody plynu včetně odboček na jednotlivé parcely zakončené kioskem pro umístění plynoměru. Plynové rozvody byly také úspěšně předány na základě tlakové zkoušky. Zbývající 1/3 plynových rozvodů pro parcely podél Nové ulice bude realizována až po umístění obytného domu a řadových domů.

Po dohodě s geodety byly zahájeny práce na novém geometrickém plánu, který by měl být dokončen do vánočních svátků a předán na katastrální úřad. Tento nový geometrický plán již bude obsahovat veškeré změny proti původnímu projektu včetně skutečného vymezení parcel, komunikací a umístění všech rozvodů sítí. Plníme tak podmínku pro převod parcel na nové vlastníky stavebníky, aby mohla být parcela poskytnuta do zástavy pro hypotéku nebo úvěr . Před uzavřením smluv k jednotlivým parcelám budou tyto parcely vytýčeny (vykolíkovány), aby každý z kupujících přesně znal polohu a velikost své parcely. Zároveň již probíhají přípravy na kolaudaci sítí, abychom tak umožnili stavebníkům požádat Stavební úřad v Jílovém o povolení stavby domů a na jaře již zahájit stavební práce.

Na staveništi se nyní bude pohybovat buldozer , který provede terénní úpravy celé plochy a zahájí práce na přístupových komunikacích k jednotlivým parcelám tak, aby v okamžiku kdy zmizí bláto, jsme mohli komunikace dokončit do finální podoby bez svrchního krytu, který by zničila technika, která bude nasazena na stavbu domů.

 

Ing. Petr Kaše-Luksch

Vložil(a): Bc. David Drobný

Přehled aktualit