Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

2. 1. 2019 - Neoznačené popelnice nejsou vyváženy

Při svozu směsného odpadu bylo zjištěno, že některé odpadní nádoby nejsou řádně označeny příslušnou známkou určující četnost vývozu (např. zelená známka představuje četnost 1x týdně, žlutá známka pak 1x za 14 dní – viz foto). Současně se objevují i popelnice, na kterých jsou nalepeny dvě různé známky.

Doporučujeme zkontrolovat odpadní nádobu, zda je řádně označena jednou příslušnou známkou. V případě, že se na popelnici nachází více známek, je třeba neplatné známky odstranit. Pokud zjistíte, že Vám známka na odpadní nádobě chybí, obraťte se co nejdříve na odbor správy majetku a životního prostředí MěÚ Jílové, p. Petra Drugová (kancelář č. 21, 1. patro), tel. 412 557 727, e-mail: odp@mujilove.cz, kde lze příslušnou známku získat. 

Upozorňujeme, že u nádob na směsný komunální odpad, které nejsou označeny jednou příslušnou známkou, neprobíhá svoz odpadů.  

 

      

 

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit