Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

6. 3. 2017 - Ukliďme svět, ukliďme Česko, ukliďme Jílové

K úklidu nelegálních černých skládek se opět připojí i město Jílové. Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která se uskuteční na území celé České republiky a dokonce na pár místech mimo ni.

Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Akce se v Jílovém uskuteční 22. dubna od 10.00 hodin, sraz bude před městských úřadem.

„V současné době není na území města nahlášena žádná černá skládka. Nahlášen byl pouze drobný nepořádek v podobě rozházených pytlů s odpadky. S úklidem si poradili zaměstnanci města,“ poznamenala referentka odboru správy majetku a životního prostředí Petra Drugová./

Lokalitu úklidu tedy mohou navrhnout SAMI OBYVATELÉ Jílového, a to buď telefonicky na 412 557 727 nebo e-mailem na odp@mujilove.cz. O vybrané lokalitě budeme informovat v dubnovém vydání Sovy, na webových stránkách města a na facebooku.

 

Vložil(a): webmaster _

Přehled aktualit