Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

1. 10. 2016 - Kamenná dáma už se chystá

Závod hasičů ve výběhu 173 schodů na rozhlednu Děčínský Sněžníka a odpoledne sportovně-znalostní klání pro děti, to a ještě mnohem více nabídne sobotní program na Děčínském Sněžníku.

Rozhledna se 8. října odpoledne totiž znovuotevře veřejnosti. Každý, kdo v sobotu na Sněžník zavítá, se může těšit nejen na volný vstup na rozhlednu, ale také na teplý čaj či kávu, děti si budou moci na připravených ohništích opéct uzeninu. Káva, čaj i uzenina pro děti je pro návštěvníky přichystána jako malý dárek na uvítanou, samozřejmě zdarma.

Program začne už v dopoledních hodinách, kdy se hasiči pokusí pokořit 173 schodů rozhledny, od 14.00 si pak svou fyzickou kondici může otestovat kdokoli z příchozích. Pro ty nejlepší je nachystána odměna a ti s nejrychlejším časem si odnesou i pohár. Závod pro veřejnost je rozdělen do tří kategorií, a to na muže, ženy a děti. Děti se navíc mohou těšit na lanovku, airsoftovou střelnici a mnoho dalších úkolů, vše pak završí kolo štěstí o drobné dárky.

Akci podpořily Severočeské vodovody a kanalizace, a.s, BOHEMIA CARGO s.r.o., Severočeská vodárenská společnost a.s., ARMEX ENERGY, a.s., VALDEMAR GREŠÍK – NATURA s. r. o., VP climbing servis s.r.o., AirSoft shop EagleGuns.cz, STIMAX International, s. r. o. - Hasičské Obchodní Centrum, Tivall CZ, s.r.o. Mediálními partnery akce jsou Regionální Deník a internetový portál E-Decinsko.cz.

 

             

 

Vložil(a): webmaster _

Přehled aktualit