Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

18. 6. 2010 - Uzavření Jílovského zámku

Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ JE V ROCE 2010 JÍLOVSKÝ ZÁMEK PRO PROHLÍDKY ZÁMKU S PRŮVODCEM UZAVŘEN! Všem zájemcům o prohlídku se omlouváme. Na viděnou se těšíme v další turistické sezóně.

Vše probíhalo tzv.“ naostro“. Po zapálení vozidla byl telefonicky nahlášen požár na tísňovou linku operačního střediska Ústí nad Labem. To na místo ihned vyslalo jednotku SDH Jílové – Modrá s technikou CAS 24 K25 Liaz a DA8 L1Z Iveco. Během několika minut byla jednotka na místě a v dýchací technice s použitím těžké pěny požár zlikvidovala.

I zde platí ono známé těžko na cvičišti – lehko na bojišti. U hasičů je „ místem bojiště“ každý prakticky uskutečněný zásah u požáru, nehod a ostatních případů pomoci občanům.

Prověřovací cvičení je nejlepší cestou jak mohou hasiči ukázat jek sami sobě, tak i svým spoluobčanům , že jsou stoprocentně připraveni.

 

 

( Foto: fotogalerie / SDH Jílové – Modrá / Výcvik a školení )       

 

 

Mošner Pavel – velitel JSDHO Jílové – Modrá

Vložil(a): Bc. David Drobný

Přehled aktualit