Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

6. 9. 2016 - Soutěž ve sběru elektra

Ve spolupráci s Ústeckým krajem a společností ASEKOL jsme připravili soutěž ve sběru drobného elektra. Soutěž trvá do 15.10.2016 a bližší informace naleznete uvnitř aktuality.

Zapojit se můžete ihned, od okamžiku, kdy si vyzvednete soutěžní leták na Městském úřadě Jílové nebo ve sběrném dvoře umístěném ve výkupně Kovošrotu Group CZ, případně si leták můžete vytisknout i v černobílé podobě z webových stránek www.asekol.cz, sekce Sbírej a vyhraj! nebo z následujího odkazu:

Leták A5 v barevné podobě

Leták A5 v černobílé podobě

 

Pak stačí doma, v garáži, na půdě nebo na chatě najít staré vysloužilé drobné elektro a odnést je spolu s tímto letákem na sběrný dvůr umístěný ve výkupně Kovošrotu Group CZ, Nábřeží 107, Jílové (tel. 606 727 832). Tam Vám obsluha sběrného dvora leták orazítkuje (1 drobný spotřebič = 1 razítko). Razítka získáte za veškerou spotřební elektroniku včetně příslušenství (např. videopřehrávače, DVD přehrávače, věže, reproduktory, sluchátka, dálkové ovladače apod.), videokamery, digitální a analogové fotoaparáty včetně příslušenství (např. teleobjektivy, blesky apod.), elektrické a elektronické hudební nástroje, zařízení výpočetní techniky (např. notebooky, počítače, myši, klávesnice apod.), telefonní přístroje (klasické, bezdrátové i mobilní), faxy a záznamníky, tiskárny, kopírky, kalkulačky, herní konzole, videohry včetně ovladačů, elektrické hračky.

 

Jakmile budete mít na letáku pět razítek, vyplníte kontaktní údaje a leták odešlete na: PHM s.r.o., P.O.BOX č. 75, 460 03 Liberec 3. Počet odeslaných letáků není omezen, naopak, čím více donesete elektra a odešlete orazítkovaných letáků, tím větší šanci máte na výhru.  Vítězové se budou losovat za celý kraj dne 15.11.2016, první místo bude oceněno zbrusu novým mobilním telefonem Samsung Galaxy J7 LTE, hodnotné ceny obdrží i další vylosovaní. Více informací o soutěži a přesná pravidla jsou k dispozici na www.asekol.cz, v sekci Sbírej a vyhraj!

Zapojením do soutěže můžete vyhrát hodnotné ceny a zároveň přispějete recyklací elektra k ochraně životního prostředí. Každý spotřebič totiž obsahuje až 80 % materiálů, které lze znovu využít. Navíc se zabrání úniku škodlivých látek, jako je rtuť nebo olovo. Nenechte proto ležet staré elektro v šuplíku, raději sbírejte a vyhrávejte! Soutěž trvá do 15. 10. 2016!

 

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit