Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

24. 8. 2015 - Od soboty 22.8.2015 se opět může do lesa

Magistrát města Ústí nad Labem, odbor životního prostředí ruší s platností od soboty 22.8.2015 zákaz vstupu do lesa, který byl vydaný 11. 8. 2015 z důvodu nebezpečí vzniku požárů v důsledku dlouhotrvajícího sucha.

Zákaz vstupu do lesů je zrušen s platností od soboty 22. 8. 2015, a to pro území obce s rozšířenou působností Ústí nad Labem: Chlumec, Chuderov, Libouchec, Malé Březno, Malečov, Petrovice, Povrly, Přestanov, Ryjice, Řehlovice, Stebno, Tašov, Telnice, Tisá, Trmice, Ústí nad Labem, Velké Březno, Velké Chvojno, Zubrnice.

O ukončení zákazu vstupu do lesů rozhodl odbor životního prostředí s ohledem na změnu počasí a množství dešťových srážek v posledních několika dnech. Nebezpečí vzniku požárů pominulo.

Vlastníci lesa a právnické a podnikající fyzické osoby hospodařící v lese jsou povinni odstranit zákazové tabulky umístěné u lesních pozemků.

Bližší informace ke stažení zde: Rozhodnutí o zrušení vyloučení vstupu do lesa

Vložil(a): Petra Drugová

Přehled aktualit