Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

29. 10. 2014 - Nová velká hra pro děti: Barevný svět dětí

Barevný svět dětí je název nové velké hry pro děti, které se zkrátka nerady nudí. Pro děti, které baví hrát si na mnoho způsobů. Jak naši hru hrát?

Stačí zúčastnit se akcí, které Město Jílové pro děti pořádá (od 3. 11. 2014 do 24. 5. 2015). Za každou účast získáte tzv. barvík, tedy žeton s pohádkovým motivem.

Kromě běžných akcí budete mít šanci získat další barvík tím, že splníte měsíční úkol. Například v listopadu můžete získat barvíky za účast na Kouzelnické show (16. 11. v 15 hodin), na 1. adventním koncertu (30. 11. v 18 hodin) a také za to, když do středy 26. 11. přinesete do knihovny namalovaný obrázek se zimní nebo vánoční tematikou.

V měsíci prosinci pak z obrázků připravíme na zámku výstavu. Speciální barvík do hry získá také ten, kdo se přihlásí nebo je přihlášen v knihovně v Jílovém.

Každá správná hra se samozřejmě hraje o ceny a odměny. Barevný svět dětí není výjimkou. Čím více barvíků získáte, tím větší šanci na vítěznou cenu (nebo ceny) máte. Odměna však čeká na každého!

A o co vlastně hrajeme? O výtvarné a sportovní potřeby, o knížky, drobné hračky a sladké odměny. Máte chuť hrát s námi? Zaregistrujte se (třeba při návštěvě Kouzelnické show) a sbírejte barvíky!

 

Vložil(a): Webmaster _

Přehled aktualit