Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

28. 10. 2014 - ANKETA: Chcete regulaci používání zábavní pyrotechniky v Jílovém?

Používání zábavní pyrotechniky v zastavěných částech města přináší mnohá nebezpečí, např. vznik požáru, hluk, ohrožení zdraví osob i zvířat, poškozování majetku. K regulaci používání zábavní pyrotechniky existuje několik právních výkladů a metodických pokynů, ovšem jediným možným způsobem regulace používání zábavní pyrotechniky ve městě je formou vydání obecně závazné vyhlášky.

Ve vyhlášce nelze zakázat používání hlučné zábavní pyrotechniky a provádění pyrotechnických efektů a ohňostrojů způsobujících hluk plošně na celém území města, ale lze toto zakázat např. v zastavěném území města, kde se předpokládá, že tato činnost obtěžuje občany nejvíce. Ve vyhlášce lze ze zákazu vyjmout určené dny v roce, kterými mohou být např. 31.12. a 1.1.

Anketu najdete na vloženém listu uvnitř Jílovské sovy, nebo můžete hlasovat v elektronické anketě na internetu.
Pro omezení možnosti vícenásobného hlasování jedním hlasujícím je nutné zadat platnou e-mailovou adresu, na kterou po vyplnění dotazníku přijde ověřovací odkaz.

Anketu lze vyplnit nejpozději do 14. 11. 2014 23:45.

SPUŠTĚNÍ ONLINE ANKETY

 

Vložil(a): Webmaster _

Přehled aktualit