Město Jílové - centrum mikroregionu Labské skály Město Jílové, okres Děčín, Ústecký kraj, oficiální stránky města Jílové Hledání Mapa stránek Vytisknout Vypnout grafiku RSS kanál CZ EN DE

Aktuality

15. 9. 2014 - OZNÁMENÍ - Jízdní řád platný od 1. 1. 2015

Autobusovou dopravu pro oblast Děčínsko zajišťuje a financuje Ústecký kraj. Výběrové řízení na dopravce vyhrála společnost BusLine a.s., která bude provoz zajišťovat v období let 2015 – 2024.

Níže si můžete stáhnout jízdní řád platný od 1. 1. 2015 pro linku č. 433 Děčín – Jílové, Sněžník a jízdní řád pro linku č. 432 Libouchec – Děčín – Labská Stráň – Janov.

V souvislosti s nastávající změnou dopravce, zjišťuje v současné době MěÚ Jílové možnost využití stávajících čipových karet vydaných současným dopravcem (Dopravní podnik města Děčína, a.s.) v příštím roce, a to zejména v případech, kdy v systému „peněženka“ na těchto čipových kartách zůstanou občanům na přelomu roku „dobité“ nevyčerpané finanční prostředky.

Podrobnější informace poskytneme v příštím čísle Jílovské sovy. Naleznete je též na webových stránkách a facebooku města.

 

PDF JÍZDNÍ ŘÁD - Libouchec – Děčín – Labská Stráň – Janov a zpět (platný od 1. 1. 2015)

PDF JÍZDNÍ ŘÁD - Děčín – Jílové, Sněžník a zpět (platný od 1. 1. 2015)

 

Vložil(a): Webmaster _

Přehled aktualit